Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ej ogolnie to strasznie teamty niby latwe ale co do czego to się zamotałem.. PS. tez zaznaczylem B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też dałam krytycyzm. CIEKAWE co dadzą w cz. rozszerzonej... -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z tym bazarem to chodzi a zbiór kultur tak? pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Z perelka to jest chyba zle.. Mi sie wydaje ze zdanie przed perelka jest dobre, te o tym ze kultury moga siebie zareklamowac itp. Bo potem bylo napisane ze ten gosc interesuja sie kultura pop, wiec tak wywnioskowalam. Czy niektorzy tez tak napisali z was?
TA. ja tak też dałem. dla mnie to było jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogadajmy o matmie nie macie co ju zprzezywac tak tego polaka tak pewnie zdaliscie wszyscy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dałem zdanie z perełką i myślę że to zdanie jest trafną odpowiedzią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te odpowiedzi beda pewnie wieczorem i caly dzien bede sie zastanawiala czy dobrze zrobilam;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale to było odnośnie tego tekstu czy ogólnie języka polskiego. bo tam pisało, że jakie formy sugerują, że jest wypowiedź obiektywna i subiektywna.. a dotyczące tekstu to następne było
No mi się właśnie zdaje że tekstu, i podałem cytaty a nie jakieś funkcje tekstu.. w obiektywnej np. jakieś tam zdanie było z "sądzę, że" więc je napisałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadań było 14 i nie było aż tak trudne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie uwierzycie ale przed matura gadałam z kumpela i mówie jej że bedzie zdążyć przed panem bogiem albo cos w te tony. wczoraj jeszcze to powtórzyłam wiec niesamowicie mi siadł temat. a jak myślicie co z matma jutro?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie moze juz odpowiedzi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pamiętacie to zadanie w którym trzeba było napisać "słowo"? co napisaliscie ? ja że " nakaz"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przeciez 14 bylo pytan! Matura niby latwa ale czy klucz łaskawy?? xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wydaje mi sie zeby matma byla trudna bo przeciez polowa licealistow by nie zdala jak by wyklecieli w kosmos ale gimnazjalne ponoc testy byle mega?! cos biedronka radioaktywna ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze NIE ma odpowiedzi. Będą koło 14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tezą też dałem inaczej niż tu mówicie wszyscy.. mianowicie cośtam że amerykanizacja jest wszędzie i było po tym zdanie 'nic bardziej mylnego' czy coś takiego, i oba te zdania dałem jako teze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zdam napisał:
Ej ogolnie to strasznie teamty niby latwe ale co do czego to się zamotałem.. PS. tez zaznaczylem B
JA TEZ DAŁAM "B"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja krytycyzm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to słowo to nie ''analiza" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~cezar~ napisał:
No mi się właśnie zdaje że tekstu, i podałem cytaty a nie jakieś funkcje tekstu.. w obiektywnej np. jakieś tam zdanie było z "sądzę, że" więc je napisałem.
tez napisalem cytaty.. mam nadzieje, ze bedzie dobrze :<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 43

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...